Mobirise

JÓGA 


Mé jméno je Veronika Doležalová - praktikuji jógu, jsem ilustrátorka a umělkyně milující hory.
S jógou jsem se seznámila už na střední škole, vracela jsem se k ní a vzdalovala a postupně jsme spolu navázaly poměrně pěkný a trvalý vztah. Krok po kroku jsem se ladila s jógou, bylo to pro mě něco nového vzhledem k tomu, že hodně sportuji a jako malá jsem byla sportovně vedená. A najednou...přišlo něco, co mě dokázalo zklidnit. Zklidnit mojí mysl, naučit se vnímat své tělo. Jóga mi dala možnost transformace a růstu. Neustále se učím a objevuji. Absolvovala jsem 200h instruktora hatha jógy a stále se snažím dozvídat nové informace, ale především se dívat na jógu a praxi vlastním pohledem a pocity.
Nejsem zastánce akrobatických pozic, ale zaměřuji se na potřeby těla plynutí a respektu. Vedu lekce v duchu soustředění se s dechem, přecházet do bezpečných pozic, kdy je možnost volby, jakou variaci pozice si vybrat. Pracuji s pomůckami, aromaterapií a hudební relaxací. 
Jóga mě inspiruje v životě i v tvorbě. Ilustruji jógové kresby a tvořím vlastní designové oblečení a to nejen na jógu :) 


Co, kde a kdo mě učil:
2018 - Instruktor jógy - trenér II. třídy se specializací Hatha jóga,             časová dotace 200 vyučovacích hodin - Yoga4yogi

 2018 - Vinyasa flow jóga s Danou Bierovou

2019 - Jin jóga s Romanou Kláštereckou

2020 - Základy zdravého pohybu s Danou Mackovou 
Pravidelné lekce
Předcvičuji ve studiu  Be Vondrsfull na adrese 5.května 35/22 Liberec
Pondělí Vinyasa flow jóga 
Středa Jin jóga a Power jóga 
www.bevondrsfull.cz


Jóga speciálně pro vás - individuální lekce připravuji na míru k vašim potřebam a zdravotního stavu. 
Individuální lekce - 1,5 hodiny 600,-
Individuální lekce - 1 hodina 450,-
Permanentka na 10 lekcí - 400,-/hodina 

Kontakt

Telefon

+ 420 606 265 268

E-mail:

sjogou@gmail.com